Fretka Registr Kom

Nabízí příležitosti jako zapsat svou fretku do seznamu, možnost najít si přátele na společné vycházky, najít si partnera pro svou fretku, plánujete-li odchov freťátek.

Rozhodnutí, jaké údaje registru poskytnete, je jen na Vás a proto autor těchto stránek nenese zodpovědnost za případné zneužití poskytnutých údajů. Aby však registr plnil svůj účel je nutné, aby majitel uvedl kraj, město, platný e-mail jako kontakt a jméno, nebo identifikační slovo (třeba přezdívku) Není vhodné zadávat pouze jméno jako třeba: Lucka. Mnohem lepší je když zadáte: Lucka od Lučenky. Poskytnuté údaje budou veřejně přístupné.

Za uvedené údaje o původním chovateli, nese zodpovědnost majitel konkrétní zveřejněné fretky a ne autor stránek, proto je důležité, aby původní chovatel o uveřejnění na těchto stránkách věděl a souhlasil s ním. Došlo-li k nedorozumění a původní chovatel si nepřeje být zde zveřejněn, nechť mne prosím kontaktuje na: fretkakom@fretka.kom.cz a údaje budou upraveny dle požadavků chovatele.

Údaje, které byste rádi poskytli, můžete zaslat na e-mail:
fretkakom@fretka.kom.cz
Fretka Registr Kom
anebo přímo a pohodlněji vyplnit formulář níže.

Aby se fretky lépe rozlišovaly, bude každé fretce, která nemá jméno registrované chovatelské stanice ve které se narodila, přiřazeno příjmení, které se bude skládat z příjmení (přezdívky) majitele, místa původu a místa kde žije.
Například takto:
Frodo "(příjmení majitele, nebo slovo jej nahrazující)Jordi" (Místo původu)Ostravský (Místo kde žije)z Prostějova
Frodo Jordi Ostravský z Prostějova

Příjmení ovšem není nutné, bude však automaticky připojeno pokud jej nezadáte, aby napomohlo při odlišování jedinců se stejným jménem. Lze s tím ale manipulovat v případě, že to chcete jinak, stačí kontaktovat emailem. Fretka zapsaná zde dostane dvě čísla, které ji identifikují v mém online registru.
První číslo je číslo fretky, které získala při registraci.
Druhé číslo za lomítkem je číslo, které dostal její majitel.
Své číslo má i známý chovatel, ale to jen kvůli databázi. třetí číslo u fretkek zatím neuvádím.

Takže když se zadíváte na nabídku fretek, můžete i na první pohled zjistit, které fretky vlastní jeden člověk. Řazení je abecedně podle jmen fretek vzestupně.

                                                    Svobodné stránky pro chovatele a milovníky fretek.

Formulář k zařazení fretky do FRK

Formulář k zařazení fretky do FRK

 
Copyright © 2004 - 2008 Created and Designed by Zuzana Jordi Dol. | e-mail: fretkakom@fretka.kom.cz

U Frodíka - www.pro-fretky.cz,

U Frodíka pro-fretky.cz Nepouštěj fretku Fórum o fretkách